
11. juunil toimus Võru Instituudis Keelepesä õppeaasta lõpetamine, kus tunnustati ka parimaid.
Kauaaegse pühendumusega tehtud töö eest pärimuse edasiandmisel pälvis haridusminister Kristina Kallase tänukirja Sõlekese maja võrukeelse rühma muusikaõpetaja LEA SIKK.
Palju õnne!
Tänukirja andis üle Võru Instituudi direktor Ivari Padar.
